KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14099490
nr 1409 9490
Gustaf Magnusson
(1890-1957), Sverige
Etsningar, 2 st, Yttermått inklusive ram: 26x22-38x30 cm. Signerad
Gustaf Magnusson, svensk målare född 1890, död 1957.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:06:25
1/8 11:13:38
Gustaf Magnusson
Läs mer om Gustaf Magnusson